Lubię kiedy kolaż tworzy spójną całość. Kolory wzajemnie się uzupełniają, pompują w obraz powietrze, dając miejsce na zupełnie nową interpretację tego co dobrze znamy. Nie chodzi o przypadkowe rozrzucenie garści motywów, ale ubranie ich na nowo w świeżą tkaninę.

Fake artist therapy, czyli kolorowe grafiki na ścianę z pracowni amatora. Jestem maja i ubarwiam rzeczywistość. Tworzę terapeutyczne depesze, którymi chciałabym ozdabiać Twoją przestrzeń. Autorskie plakaty powstają w oparciu o całkiem nowe spojrzenie na klasykę. do tworzenia kolaży inspiruje mnie moda, film i sztuka.

Tworząc wall art sięgam do klasycznych obrazów, retro fotografii, starych reklam i filmów, czerpię z nich kształty, barwy i przemycam ulubione motywy.

Cenię sobie porządek i geometrię, dlatego moje kolaże przybierają nowoczesną, abstrakcyjną formę. Miękkie krawędzie starych zdjęć, kobiece motywy i ciepłe kolory uzupełniam ciężką architekturą, ostro ściętymi bryłami o wyraźnych krawędziach i naturą, surową i piękną w swoim nieprzetworzonym charakterze.

Dodaj koloru swojej przestrzeni. Dopasuj plakat w ramie do swojego salonu lub sypialni.

 

Wyświetlanie 17–23 z 23 wyników