Lucky me

250,00

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Lucky me

collage artwork

Created from: James galanos, august 1975, photo © Richard avedon

Plakat posklejany w rytm amerykańskiej muzyki lat 50. Nieco inne niż dotychczas moje spojrzenie na tę dekadę, która pod okryciem kolorowego banału, wesołej beztroski, barwnych, infantylnych wzorów i faktur, skrywała cynizm i hipokryzję. Dzisiaj, nieco łatwiej nam zostawić za plecami to co nas wiąże. Łatwiej jest operować nieskrępowaną wyobraźnią i projektować prawdziwie kolorowe życie! Ogromny ukłon w stronę Jamesa Galanosa, przypominając sobie jego projekty w głowie nieznośnie brzmi melodia: Lucky, lucky, Lucky me, I’m Lucky son of a gun…

250 zł

Rama oraz dostawa kurierem wliczona w cenę

Moje kolaże wysyłam do Ciebie w ramach, ręcznie przygotowane, opatrzone autorskim podpisem. Kolaże pasują do standardowych ram 50×50 cm dostępnych na rynku. Ja wysyłam je do Ciebie w ramach o głębokim profilu dostępnych w sklepach Ikea, nadających kolażom pożądanej głębi.
Plakaty wykonane są techniką druku pigmentowego na papierze Fine Art, to połączenie zapewnia wyjątkowe nasycenie barw i odwzorowanie detali. Chropowata powierzchnia zapewnia wydrukom fantastyczne wrażenie głębi.

Jeśli interesuje Cię inny rozmiar, masz fajną ramę w innym formacie, napisz do mnie, a postaram się dopasować kolaż do Twoich indywidualnych potrzeb.

szczegóły warte uwagi

Rozmiar obrazu: 50×50 cm
Powierzchnia zadruku: 40×40 cm
Wymiary ramy: 52×52 cm
Głębokość ramy: 4,5 cm

Papier: Hahnemühle 290gsm, z przeważającą domieszką włókien agawy, konopii lub bambusa; delikatna chropowata struktura, faktura papieru czerpanego, jakość archiwalna, wysoka odporność na starzenie

Dodatkowe informacje

Kolor ramy

Czarny, Biały

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Lucky me”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *