Summer wine

250,00

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

summer wine

collage artwork

Created from: Gilbey’s Vodka ad, Vogue Nov 1963

Kolaż inspirowany filmami Sofii Coppoli. Nieznośną, ale piękną i bardzo pociągającą nudą i pustką, którą reżyserka potrafi pokazać w tak brawurowy sposób. Stworzony w pierwszy ciepły dzień lata, w beztroskiej i niespiesznej atmosferze rodzinnego domu. Podyktowany czasem spędzanym w ogrodzie, który ma zapach świeżo zerwanych owoców i lekkiego wina. Czysta przyjemność koloru i ciepła, które oddaje nam latem cały otaczający nas świat.

250 zł

Rama oraz dostawa kurierem wliczona w cenę

Moje kolaże wysyłam do Ciebie w ramach, ręcznie przygotowane, opatrzone autorskim podpisem. Kolaże pasują do standardowych ram 50×50 cm dostępnych na rynku. Ja wysyłam je do Ciebie w ramach o głębokim profilu dostępnych w sklepach Ikea, nadających kolażom pożądanej głębi.
Plakaty wykonane są techniką druku pigmentowego na papierze Fine Art, to połączenie zapewnia wyjątkowe nasycenie barw i odwzorowanie detali. Chropowata powierzchnia zapewnia wydrukom fantastyczne wrażenie głębi.

Jeśli interesuje Cię inny rozmiar, masz fajną ramę w innym formacie, napisz do mnie, a postaram się dopasować kolaż do Twoich indywidualnych potrzeb.

szczegóły warte uwagi

Rozmiar obrazu: 50×50 cm
Powierzchnia zadruku: 40×40 cm
Wymiary ramy: 52×52 cm
Głębokość ramy: 4,5 cm

Papier: Hahnemühle 290gsm, z przeważającą domieszką włókien agawy, konopii lub bambusa; delikatna chropowata struktura, faktura papieru czerpanego, jakość archiwalna, wysoka odporność na starzenie

Dodatkowe informacje

Kolor ramy

Czarny, Biały

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Summer wine”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *